Series
Ratings
50- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
Zoku Natsume Yujin-choRated ★ 5.0
Natsume Yujin-choRated ★ 5.0
Sakamoto DaysRated ★ 3.0
Horimiya: The Missing PiecesRated ★ 4.0
A Condition Called LoveRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
Kamisama Kiss 2Rated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.5
HorimiyaRated ★ 4.5- Blue Lock VS. U-20 JAPANRated ★ 5.0
Blue LockRated ★ 5.0
The Summer Hikaru DiedRated ★ 4.0
Kamisama KissRated ★ 4.0
Yakuza Fiancé: Raise wa Tanin ga IiRated ★ 2.5
Demon SlayerRated ★ 3.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.5