Series
Ratings
204
Riverdale Season 7Rated ★ 0.5
Mobile Suit Gundam SeedRated ★ 1.0
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 4.5
The Diplomat Season 1Rated ★ 4.0
QueenmakerRated ★ 2.0
Sonic Prime Season 1Rated ★ 2.5
The School Nurse FilesRated ★ 2.5
Conversations with a Killer: The Jeffrey Dahmer TapesRated ★ 3.0
The Most Hated Man on the InternetRated ★ 3.0
Green Mothers ClubRated ★ 2.0
Bad Vegan: Fame. Fraud. Fugitives.Rated ★ 1.0
How to Fix a Drug ScandalRated ★ 3.0
MineRated ★ 3.0- Katsugeki: Touken RanbuRated ★ 2.0
Touken Ranbu: HanamaruRated ★ 3.0
Touken Ranbu: HanamaruRated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 1.5
Stranger ThingsRated ★ 0.5
The Good PlaceRated ★ 2.5
SuitsRated ★ 3.0