Titles you rated
Shop of the LampRated ★ 3.0
Run OnRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
The Light in Your EyesRated ★ 3.5
LTNSRated ★ 3.5
Anna Director's CutRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 4.0- Haneuljae's MurderRated ★ 3.0
Alien NineRated ★ 4.0
Severance Season 1Rated ★ 4.0- Water ScaleRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Dear My FriendsRated ★ 4.5
Too Bright For RomanceRated ★ 3.5
Inspector KooRated ★ 5.0
GlitchRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 5.0