Titles you rated
Danganronpa: The AnimationRated ★ 4.0- Black ButlerRated ★ 3.0
Law SchoolRated ★ 5.0
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 4.5- My Little MonsterRated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.5
Toilet-Bound Hanako-kunRated ★ 4.5
My Teen Romantic Comedy SNAFURated ★ 2.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
ACCA: 13-Territory Inspection Dept.Rated ★ 3.5
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 5.0
Your Lie in AprilRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
Life Lessons of Uramichi-OniisanRated ★ 3.0
GivenRated ★ 4.0
Blue LockRated ★ 3.0
Tokyo RevengersRated ★ 2.5
Chainsaw ManRated ★ 4.5
MIU404Rated ★ 4.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 3.5