Series
Ratings
271
Hymn of DeathRated ★ 3.5
Emily in ParisRated ★ 3.5
Virgin RiverRated ★ 3.0
Itaewon ClassRated ★ 3.5
The Light in Your EyesRated ★ 5.0
Familiar WifeRated ★ 4.0
Still 17Rated ★ 4.5
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 4.5
The Miracle We MetRated ★ 4.5
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 4.0
Something in the RainRated ★ 4.0
Marry Me NowRated ★ 3.0
My MisterRated ★ 4.0
My Golden LifeRated ★ 4.0
Go Back CoupleRated ★ 5.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 4.0
Live Up To Your NameRated ★ 3.5
Temperature of LoveRated ★ 5.0
Reunited WorldsRated ★ 3.5