Series
Ratings
40
Bloodhounds Season 2Rated ★ 3.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Made In Korea Season 1Rated ★ 3.5
Badly In Love Season 1Rated ★ 3.0
Low LifeRated ★ 3.5
Wednesday Season 2Rated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 2.5
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 3.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.5
Hotel Del LunaRated ★ 4.0
VincenzoRated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 3.5
ExtracurricularRated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.0
Moving Season 1Rated ★ 4.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5