Series
Ratings
11
Ojakgyo FamilyRated ★ 3.5
First Wives' ClubRated ★ 2.5
History of a SalarymanRated ★ 3.0
How to Meet a Perfect NeighborRated ★ 3.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 0.5
Empress KiRated ★ 1.5
Bridal MaskRated ★ 2.5
Capital ScandalRated ★ 3.5
Something Happened in BaliRated ★ 4.0
On AirRated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5