Series
Ratings
23
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 3.0
The Amazing Digital CircusRated ★ 3.5
NewJeans Code in BusanRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Kakegurui TwinRated ★ 3.5
KakeguruiRated ★ 3.5- Toy SoldiersRated ★ 3.0
High-Rise InvasionRated ★ 2.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5
Delicious in DungeonRated ★ 4.5
Kengan Ashura Season 1 Part 1Rated ★ 3.5
Baki The Great Raitai Tournament SagaRated ★ 3.0- Baki Season 1: Part 2Rated ★ 3.0
Baki Season 1: Part 1Rated ★ 3.0
Record of RagnarokRated ★ 2.5