Titles you rated
Killing EveRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 4.5
Battle of FatesRated ★ 3.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
The Art of SarahRated ★ 3.0
Through the DarknessRated ★ 4.5
The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 3.5
The Apothecary DiariesRated ★ 4.0
The Price of ConfessionRated ★ 3.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 5.0
GachiakutaRated ★ 4.0
The Summer Hikaru DiedRated ★ 4.0
Earth Arcade Season 2Rated ★ 3.5- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.5
Gilmore GirlsRated ★ 4.5- 살롱드돌: 너 참 말 많다Rated ★ 3.0
- 저스트 메이크업Rated ★ 4.5
EXchange Season 1Rated ★ 4.5