Titles you rated
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.0
ERASEDRated ★ 4.5- 데스노트Rated ★ 2.5
- 데스노트Rated ★ 5.0
My Dress-Up DarlingRated ★ 3.5
Kuroko's BasketballRated ★ 4.5
The Story of Yamada TaroRated ★ 3.5
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 4.0
Tokyo Magnitude 8.0Rated ★ 4.0
ClannadRated ★ 3.5- Daily Lives of High School BoysRated ★ 4.0
Kaiji: Ultimate SurvivorRated ★ 4.5
Himouto! Umaru-chanRated ★ 4.0
BarakamonRated ★ 4.5
Yowamushi Pedal: Glory LineRated ★ 2.0
Yowamushi Pedal: New GenerationRated ★ 3.5
Yowamushi Pedal: Grande RoadRated ★ 5.0
Yowamushi PedalRated ★ 3.5
UnnaturalRated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0