Series
Ratings
44
Youn's StayRated ★ 3.5
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 3.5
Delicious GuysRated ★ 4.5
Youn's KitchenRated ★ 3.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.5
My Hero Academia Season 5Rated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 2.5
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
Hotel Del LunaRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
The School Nurse FilesRated ★ 3.5
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 4.0
KingdomRated ★ 4.5