Titles you rated
Unknown PleasuresRated ★ 4.0
Yellow EarthRated ★ 4.0
The Taking of Tiger MountainRated ★ 2.5
New WomenRated ★ 4.0
Laborer's LoveRated ★ 3.0
NosferatuRated ★ 3.5- The Girl PrincesRated ★ 4.0
Wuthering HeightsRated ★ 1.5
Flowers of ShanghaiRated ★ 3.5
Shanghai BluesRated ★ 3.5
Hi.5Rated ★ 3.0
Black Night ParadeRated ★ 3.0
Babanbabanban VampireRated ★ 3.5
New GroupRated ★ 4.0
No Longer HumanRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 3.5
The Phoenician SchemeRated ★ 4.0
AkiraRated ★ 4.5
Love for All SeasonsRated ★ 3.0
The Taste of TeaRated ★ 4.0