Series
Ratings
32
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
Magical Girl SiteRated ★ 1.0
Playing Death Games to Put Food on the TableRated ★ 2.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
AnnaRated ★ 5.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 5.0
High-Rise InvasionRated ★ 1.5
My Liberation DiaryRated ★ 4.5
My MisterRated ★ 5.0
DAN DA DANRated ★ 3.0
Lies Hidden in My GardenRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
You and Everything ElseRated ★ 5.0
Genie, Make a WishRated ★ 2.5
Takopii's Original SinRated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.5