Series
Ratings
59
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.0
Law SchoolRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 2.5
Reply 1994Rated ★ 3.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 2.5
D.P. Season 2Rated ★ 2.5
At EighteenRated ★ 1.0
Princess HoursRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 1.0
A Gentleman's DignityRated ★ 2.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 3.0
Hwarang: The Poet Warrior YouthRated ★ 0.5
Voice: City of AccomplicesRated ★ 2.0
Voice Season 2: Generation of DisgustRated ★ 2.0
Voice season1Rated ★ 3.0
Crash Landing on YouRated ★ 2.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.0
ExtracurricularRated ★ 3.0
Love RevolutionRated ★ 0.5