Series
Ratings
31- EXchange Season 4Rated ★ 2.5
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 4.0
Yumi's Cells Season 2Rated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 3.5- Street Man FighterRated ★ 3.5
The Devil's JusticeRated ★ 2.5- Unknown SeoulRated ★ 4.5
Put Your Head on My ShoulderRated ★ 3.5
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.5
Temperature of LoveRated ★ 4.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.5
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 3.0
What Comes After LoveRated ★ 2.5
Law SchoolRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 2.5
Some Day or One DayRated ★ 4.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.0
AnnaRated ★ 4.0