Series
Ratings
74
Orb: On the Movements of the EarthRated ★ 4.0
STEINS;GATERated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 3.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Crash Landing on YouRated ★ 1.5
Dragon Ball Super Season 1Rated ★ 1.5
Dragon Ball GTRated ★ 2.5
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 2Rated ★ 2.0
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 2.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.0
Ms. MarvelRated ★ 1.0
Dragon Ball Super Season 2Rated ★ 1.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Secret InvasionRated ★ 2.0
Queen of TearsRated ★ 2.0
The PenthouseRated ★ 1.5
Friendly RivalryRated ★ 2.0
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 2.0