Movies
Ratings
31
I Want to Eat Your PancreasRated ★ 2.5
Porco RossoRated ★ 4.5
Ghost in the ShellRated ★ 4.0
The Wind RisesRated ★ 4.0
Detective Conan: The Last Wizard of the CenturyRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Black Hawk DownRated ★ 3.5
All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.5
1917Rated ★ 5.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
PlatoonRated ★ 4.5
Cosmic Princess Kaguya!Rated ★ 3.5
Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a TimeRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Summer GhostRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 4.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.5
Detective Conan: Zero the EnforcerRated ★ 2.5
Detective Conan: Crossroad in the Ancient CapitalRated ★ 3.5
Detective Conan: The Phantom of Baker StreetRated ★ 4.0