Series
Ratings
57
As You Stood ByRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Good GirlsRated ★ 2.5
Brush Up LifeRated ★ 4.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
Hyper KnifeRated ★ 3.5
The Art of NegotiationRated ★ 3.5
The ResidenceRated ★ 2.5
AdolescenceRated ★ 3.5
Severance Season 1Rated ★ 4.0
Lovely RunnerRated ★ 2.5
Death to Snow WhiteRated ★ 2.0
The Judge from HellRated ★ 4.0
A Virtuous BusinessRated ★ 2.0- JeongnyeonRated ★ 2.0
- Love in the Big CityRated ★ 2.0
The GuestRated ★ 2.5
RevenantRated ★ 2.5
No Way Out: The RouletteRated ★ 2.5- The FrogRated ★ 1.0