Series
Ratings
72
Fire Force Season 2Rated ★ 4.0
Fire ForceRated ★ 4.0
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 5.0
How Do You Play?Rated ★ 5.0
A Song to the SunRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Shaman KingRated ★ 4.0- Dooly the Little DinosaurRated ★ 4.0
- Reckless ChallengeRated ★ 5.0
Village Survival, the EightRated ★ 4.5
Village Survival, the EightRated ★ 4.5
IRISRated ★ 3.0
Fight For My WayRated ★ 4.5
PinocchioRated ★ 3.0- New NonstopRated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 2.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0
Good DoctorRated ★ 3.5
Slayers RevolutionRated ★ 4.0
Detectives of Seonam Girls' High SchoolRated ★ 3.0