Series
Ratings
66
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Spring DayRated ★ 1.5
The Slave HuntersRated ★ 1.5
I Need Romance Season 3Rated ★ 4.5
I Need RomanceRated ★ 4.5
Full HouseRated ★ 4.5
I Need RomanceRated ★ 4.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Criminal MindsRated ★ 4.5
Criminal MindsRated ★ 5.0
The Queen of OfficeRated ★ 5.0
Criminal MindsRated ★ 5.0
Criminal MindsRated ★ 5.0
PastaRated ★ 4.5
Criminal MindsRated ★ 5.0
Criminal MindsRated ★ 5.0
Criminal MindsRated ★ 5.0
Criminal MindsRated ★ 5.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.0