Series
Ratings
24
Abnormal SummitRated ★ 5.0
Chicago TypewriterRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.5- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
Soonpoong ClinicRated ★ 4.0
1% of AnythingRated ★ 4.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 4.0
Let's EatRated ★ 5.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 2.5
Secret GardenRated ★ 4.0
Oh My VenusRated ★ 3.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 3.0