Series
Ratings
19
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.0
Childless ComfortRated ★ 5.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 4.5
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 2.5
My Love From Another StarRated ★ 4.5