Series
Ratings
50
Your House HelperRated ★ 3.5
Live Up To Your NameRated ★ 3.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0
Ex-Girlfriend ClubRated ★ 3.5
The Reason I Can't Find My LoveRated ★ 4.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 3.5
The Sound of Your HeartRated ★ 3.5
Dream High 2Rated ★ 1.5
Love Playlist Season 3Rated ★ 3.5
Love Playlist Season 2Rated ★ 3.5- Hotaru no HikariRated ★ 3.5
Hogu's LoveRated ★ 2.5
Let's EatRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 4.0- SkinsRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Drinking SoloRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 3.0
Tomorrow with YouRated ★ 3.5