Series
Ratings
19
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 2.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 2.0
Songgot: The PiercerRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Plus Nine BoysRated ★ 4.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 3.5