Series
Ratings
21
Lovers in ParisRated ★ 3.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
Athena: Goddess of WarRated ★ 3.0
IRISRated ★ 3.0
ArrowRated ★ 5.0
Doctor StrangerRated ★ 4.0
Legend of the PatriotsRated ★ 5.0
Heard It Through the GrapevineRated ★ 3.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.5
Sense8Rated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.0