Series
Ratings
15
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Yong PalRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.0