Series
Ratings
56
Chuuka Ichiban!Rated ★ 4.0
JumongRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 3.0
Fabulous BoysRated ★ 3.5- Solitary Gourmet SPRated ★ 3.5
A Song to the SunRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0- Three KingdomsRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 4.0
Phoenix Wright: Ace AttorneyRated ★ 3.5
We Bare BearsRated ★ 4.5
We Bare Bears Season 1Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 6Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.5
JinRated ★ 4.5
Beethoven VirusRated ★ 4.0
Cat's PleasesRated ★ 3.5