Movies
Ratings
100
ClickRated ★ 4.0
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 3.0
While You Were SleepingRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
Kick the MoonRated ★ 3.5
Jail BreakersRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.5
Ocean's TwelveRated ★ 3.0
Chicken RunRated ★ 3.5
The Art of SeductionRated ★ 3.5
One DayRated ★ 3.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.5
Ocean's ThirteenRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.0
GloveRated ★ 2.0
ShooterRated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 2.0
Cool RunningsRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.5