Series
Ratings
215
Stranger Things Season 5Rated ★ 2.5- Gag ConcertRated ★ 4.0
Comedy Big LeagueRated ★ 2.5
Chuuka Ichiban!Rated ★ 4.0
Unpretty Rapstar 1Rated ★ 2.5
Wedding PeachRated ★ 4.5- Mama Loves the Poyopoyo-SaurusRated ★ 3.0
Red Riding Hood ChachaRated ★ 4.5
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 3.5- Knowledge Channel eRated ★ 4.5
- The Knee-Drop GuruRated ★ 3.0
Dragon Ball ZRated ★ 4.0- TeletubbiesRated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 2.5- Magic Kid MasuriRated ★ 4.5
- ポケットモンスターRated ★ 4.5
- BeybladeRated ★ 4.5
My Little TelevisionRated ★ 3.0
Yu-Gi-Oh! Duel MonstersRated ★ 3.5
TV Animal FarmRated ★ 3.0