Movies
Ratings
1633
Midsommar Director's CutRated ★ 1.5
What Happened to MondayRated ★ 3.5
AntipornoRated ★ 0.5- Oink OinkRated ★ 2.0
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 4.5
The Amityville HorrorRated ★ 2.5
Break Through!Rated ★ 2.0- ザ・タイタニックRated ★ 0.5
AkiraRated ★ 2.5
The UnforgivenRated ★ 3.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 1.0
Reservoir DogsRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 3.5
Marrying the Mafia IIRated ★ 0.5
Music and LyricsRated ★ 2.0
The Drug KingRated ★ 0.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 2.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 1.5