Series
Ratings
56
Rick and Morty Season 7Rated ★ 2.0- FargoRated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Don't F**k with Cats: Hunting an Internet KillerRated ★ 3.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 4.5
Inside Bill's Brain: Decoding Bill GatesRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 2.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
HannibalRated ★ 3.0
Penny DreadfulRated ★ 2.0
SherlockRated ★ 3.0
True DetectiveRated ★ 3.5