Series
Ratings
45
Dating AloneRated ★ 1.5
Grand PrinceRated ★ 2.0
Miss TrotRated ★ 5.0
Target : Billboard - KILL BILLRated ★ 5.0
Hidden Singer Season 3Rated ★ 5.0
Hidden Singer Season 2Rated ★ 5.0
Hidden SingerRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 5.0
Queen of the RingRated ★ 5.0
Something About 1%Rated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
Phantom Singer 2Rated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 5.0
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0- Phantom SingerRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0