Movies
Ratings
205
Runway CopRated ★ 1.5
RockyRated ★ 4.0
The ServantRated ★ 0.5
My Teacher, Mr. KimRated ★ 3.5
The Social NetworkRated ★ 2.0
SaltRated ★ 2.5
The Big SwindleRated ★ 3.5
The UnjustRated ★ 3.5
ClickRated ★ 3.0
Die Hard 2Rated ★ 3.5
Sister ActRated ★ 4.0
Face/OffRated ★ 3.5
Sex Is ZeroRated ★ 3.5
GhostbustersRated ★ 3.0
Jerry MaguireRated ★ 3.5
Attack the Gas Station!Rated ★ 3.5
Law Abiding CitizenRated ★ 3.0
Another Public EnemyRated ★ 2.5
Now You See MeRated ★ 2.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 2.0