Movies
Ratings
534
Into the WoodsRated ★ 2.5
Once We Were UsRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
The LobsterRated ★ 5.0
Hi.5Rated ★ 2.5
One Fine Spring DayRated ★ 4.0
The Dream SongsRated ★ 1.5
Grave of the FirefliesRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.5
Black SwanRated ★ 3.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 5.0
Ocean WavesRated ★ 3.0
The King of ComedyRated ★ 5.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.0
WarriorRated ★ 4.0