Series
Ratings
41
Friends Season 1Rated ★ 3.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5
The Sound of Your HeartRated ★ 3.5
GleeRated ★ 4.0
GleeRated ★ 3.0
GleeRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5
His and Her CircumstancesRated ★ 3.5
Tomorrow's CantabileRated ★ 3.0- GokusenRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 4.0
원피스 1기Rated ★ 3.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.5
The X-FilesRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5- Spartacus: Gods of the ArenaRated ★ 3.0
CSI: NYRated ★ 3.0
Temptation of WifeRated ★ 3.0
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 3.0
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 3.0