Series
Ratings
23- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
Bad GuyRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
SignRated ★ 4.5
New HeartRated ★ 4.5- Men on a MissionRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
H.I.TRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0