Movies
Ratings
249
Project Hail MaryRated ★ 4.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
HarbinRated ★ 3.5
BossRated ★ 2.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 5.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 5.0
Thunderbolts*Rated ★ 4.5
The MatchRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 4.0
Hidden FaceRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 5.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 5.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 5.0