Series
Ratings
212
BridgertonRated ★ 3.5
Chief KimRated ★ 4.0
Wok of LoveRated ★ 2.5
Extraordinary YouRated ★ 3.0
Rain or ShineRated ★ 5.0
Crash Landing on YouRated ★ 2.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
Falling in LoveRated ★ 4.0
60 Days, Designated SurvivorRated ★ 3.5
StrangerRated ★ 5.0
The Nokdu FlowerRated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 3.5
Flower Boy Next DoorRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 1.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.0
Traveler Season 1Rated ★ 3.0
Everyone's KitchenRated ★ 4.0
The Crowned ClownRated ★ 3.5
Four Wheeled RestaurantRated ★ 3.0
Four Wheeled RestaurantRated ★ 3.5