Series
Ratings
358
Made In Korea Season 1Rated ★ 3.5
Dynamite KissRated ★ 2.5
The Price of ConfessionRated ★ 3.5
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
UntamedRated ★ 3.0
Wednesday Season 2Rated ★ 3.5
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
Beyond the BarRated ★ 2.0
TwelveRated ★ 0.5
AemaRated ★ 3.5
TriggerRated ★ 3.0
Mercy for NoneRated ★ 2.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
The Tale of Mrs. OkRated ★ 3.5
The Diplomat Season 1Rated ★ 4.0
Blue Eye SamuraiRated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 4.5
The BequeathedRated ★ 2.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5