Series
Ratings
229
The Art of SarahRated ★ 3.5
Boyfriend on DemandRated ★ 2.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 5.0
The Price of ConfessionRated ★ 3.5
MaidRated ★ 4.5
The Bastard Son & The Devil HimselfRated ★ 4.0- 저스트 메이크업Rated ★ 4.0
Genie, Make a WishRated ★ 2.5
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Tokyo GhoulRated ★ 3.5- 데스노트Rated ★ 4.0
Kaiju No. 8Rated ★ 3.5
The Bear Season 1Rated ★ 4.5
Young SheldonRated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 4.5- Unknown SeoulRated ★ 4.0
- Earth Arcade Season 3Rated ★ 3.5
Earth ArcadeRated ★ 3.5