Movies
Ratings
574
SearchingRated ★ 3.5
The Spy Gone NorthRated ★ 2.0
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.0
BelieverRated ★ 3.5
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 3.0
Deadpool 2Rated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 2.5
Ready Player OneRated ★ 3.0
The VanishedRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
Star Wars: The Last JediRated ★ 3.0
Murder on the Orient ExpressRated ★ 3.0
The SwindlersRated ★ 2.0
Loving VincentRated ★ 3.5