Series
Ratings
33- Hotaru no HikariRated ★ 5.0
Solitary GourmetRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 5.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 4.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0
House of CardsRated ★ 5.0
House of CardsRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
The NewsroomRated ★ 5.0
The NewsroomRated ★ 5.0
House of CardsRated ★ 5.0
Full HouseRated ★ 3.0
The NewsroomRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0- 1리터의 눈물Rated ★ 4.0