Series
Ratings
52
AtypicalRated ★ 3.5
AtypicalRated ★ 3.5
Your Honor Season 1Rated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 3.0
I Am Not Okay with ThisRated ★ 4.0
DisenchantmentRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 8Rated ★ 3.5
Unbreakable Kimmy SchmidtRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
3%Rated ★ 3.0
Narcos: MexicoRated ★ 3.0
Marvel's Daredevil Season 3Rated ★ 3.0
AtypicalRated ★ 4.0
DisenchantmentRated ★ 4.0
Santa Clarita DietRated ★ 3.5
Better Call SaulRated ★ 4.0