Series
Ratings
50
Genie, Make a WishRated ★ 2.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0
Under the Queen's UmbrellaRated ★ 4.5
S LineRated ★ 2.5
Law and The CityRated ★ 4.0
Head Over HeelsRated ★ 3.5
Friendly RivalryRated ★ 4.5- Good PartnerRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 5.0
Resident PlaybookRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 5.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
LTNSRated ★ 5.0
Doona!Rated ★ 2.5
My MisterRated ★ 5.0
3 Body ProblemRated ★ 4.5
Lovely RunnerRated ★ 5.0
The 8 ShowRated ★ 3.0