Series
Ratings
20
The World of the MarriedRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
WakakozakeRated ★ 4.5
Semantic ErrorRated ★ 3.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 3.0
Demon SlayerRated ★ 4.0
Recipe for FarewellRated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 3.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.0