Movies
Ratings
14
SunnyRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.5
Easy ARated ★ 4.5
The MatrixRated ★ 4.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.5
King and the ClownRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.5
SaltRated ★ 2.5
About TimeRated ★ 4.5
Yes ManRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
War of the ArrowsRated ★ 3.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 5.0