Series
Ratings
22- Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0
Junjou Romantica Season 3Rated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 5.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 5.0
Tokyo GhoulRated ★ 5.0
You're BeautifulRated ★ 5.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 5.0
Mr. OsomatsuRated ★ 5.0
Mob Psycho 100Rated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0