Series
Ratings
15
Crime SceneRated ★ 4.5
Adventure TimeRated ★ 4.5
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 3.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 5.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.0
HealerRated ★ 4.0
49 DaysRated ★ 3.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0