Movies
Ratings
888- Whispering WaterRated ★ 2.5
SinnersRated ★ 4.0
ChimeRated ★ 3.5
SurrogatesRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 4.0
SamakdoRated ★ 2.5
28 Years Later: The Bone TempleRated ★ 3.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 2.5- The InformantRated ★ 1.0
Predator: BadlandsRated ★ 3.0
NosferatuRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 2.5
TarotRated ★ 2.5
The Conjuring: Last RitesRated ★ 3.0
TogetherRated ★ 3.5
Three Identical StrangersRated ★ 3.0
QuarantineRated ★ 2.0
The RuinsRated ★ 2.5- Love Is ProteinRated ★ 2.0
Fasten Your SeatbeltRated ★ 2.5