Series
Ratings
204
Pride and PrejudiceRated ★ 3.5
Eternal LoveRated ★ 3.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5
My Little TelevisionRated ★ 4.0- My Boss, My HeroRated ★ 3.5
Something in the RainRated ★ 2.5
The Fishermen and the CityRated ★ 3.5
Mad DogRated ★ 2.5- Doctor WhoRated ★ 3.0
- Doctor WhoRated ★ 2.5
- Doctor WhoRated ★ 3.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 3.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 2.0
Haikyuu!!Rated ★ 3.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 4.0- Doctor WhoRated ★ 3.5
- Doctor WhoRated ★ 3.5
MistyRated ★ 3.0
Doctor WhoRated ★ 3.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 3.0